TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Wrocław. Trwa budowa ważnej drogi rowerowej
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 03.10.2019 19:15:33
Wrocław. Trwa budowa ważnej drogi rowerowej

We Wrocławiu na placu Wróblewskiego i na ul. Walońskiej powstaje droga rowerowa. Będzie można z niej skorzystać najpóźniej w grudniu tego roku.

We Wrocławiu na placu Wróblewskiego i na ul. Walońskiej powstaje droga rowerowa. Będzie można z niej skorzystać najpóźniej w grudniu tego roku.

Dzięki tej inwestycji uda się połączyć kilka ważnych tras, zapewniając komunikację między innymi z centrum od strony ul. Na Grobli. Co więcej nowa trasa będzie świetnym przedłużeniem tej oddanej niedawno wzdłuż rzeki Oławy. To oznacza, że z ulicy Krakowskiej będzie można przejechać na pl. Wróblewskiego malowniczą trasą z pominięciem ul. Traugutta – powiedział Daniel Chojnacki, oficer rowerowy we Wrocławiu.

Na moście Oławskim, przez który będzie prowadziła droga, została wyłożona nowa nawierzchnia. Również wzdłuż ul. Walońskiej prowadzi już nowa nawierzchnia, która przykryła stare tory tramwajowe. Na moście Oławskim twa układanie drogi rowerowej z kostki granitowej.

Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Wrocław
droga
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.