TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Wskaż miejsca dla stojaków rowerowych w Krakowie
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 20.07.2017 19:42:52
Zdj. Stojaki rowerowe w Radomiu - Bractwo Rowerowe

1500 nowych stojaków rowerowych ma stanąć w tym roku w Krakowie. Krakowianie mają zdecydować gdzie ma stanąć część stojaków.

1500 nowych stojaków rowerowych ma stanąć w tym roku w Krakowie. Krakowianie mają zdecydować gdzie ma stanąć część stojaków.

Jak informuje ZIKiT na stronie www.mobilnykrakow.pl/stojaki działa interaktywna mapa, na której mieszkańcy mogą zaznaczyć swoją lokalizację. Zachęcamy, aby wcześniej sprawdzili na miejskim Obserwatorium (również dostępne pod wskazanym adresem) jaki jest status własności terenu. Wszystkie zgłoszenia będą weryfikowane pod względem formalno-prawnym, np. czy wskazany teren należy do gminy, zapewnia wystarczającą ilość miejsca lub nie jest wykluczony ze względów bezpieczeństwa. Zachęcamy wszystkie rowerzystki i rowerzystów do aktywnego udziału w akcji!

Nowe stojaki pojawią się w Krakowie jeszcze w tym roku. Dotychczas było ich 2.400, a po tegorocznym montażu będzie ich w sumie 3.900. O zwiększenie liczby stojaków wnioskowali krakowianie.
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Kraków
ZIKiT
stojaki rowerowe
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.