TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Z Donbasu do Polski. Autokarem
WSCHODNIK.PL - Opublikowano: 29.06.2018 12:34:32

Z dwóch miast Donbasu zostanie uruchomione połączenie autobusowe do Polski

Jak informuje portal wschodnik.pl - z dwóch miast Donbasu zostanie uruchomione połączenie autobusowe do Polski

Od 3 lipca rozpocznie kursowanie autobus Siewierodonieck-Szczecin, bilet będzie kosztował 1750 hrywien. Z Siewierodoniecka autobus wyjeżdża o 3:35, do Szczecina przybywa o 21:15.

Poinformowały o tym portal "Vchasno" władze dworca autobusowego w Kramatorsku.

Trasa autobusu jest następująca: Siewierodonieck, Charków, Połtawa, Łubnie, Boryspol, Kijów, Żytomierz, Nowogród Wołyński, Rosno, Łuck, Włodzimierz Wołyński, Kowel, Brześć, Wilno, Kowno, Mariampol, Lublin, Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin.

Od 15 lipca zaczyna kursować autobus na linii Bachmut - Warszawa, bilet kosztuje 1100 hrywien. Z Bachmutu autobus wyjeżdza o 8:30 rano i w drodze znajduje się ponad 28 godzin. W Polsce autobus jest o 12:50 następnego dnia.

Trasa autobusu biegnie przez Charków, Połtawę, Kijów i Lublin.WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
linie
Ukraina
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.