TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Żabka stawia na … stacje naprawy rowerów
InfoBike.pl - Opublikowano: 25.07.2019 12:30:00
Żabka stawia na … stacje naprawy rowerów

Żabka postawi ponad 100 samoobsługowych stacji naprawy rowerów w pobliżu swoich sklepów w Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Gliwicach, Częstochowie i Trójmieście.

Żabka postawi ponad 100 samoobsługowych stacji naprawy rowerów w pobliżu swoich sklepów w Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Gliwicach, Częstochowie i Trójmieście.

Stacje wyposażone będą w stojak rowerowy, niezbędne narzędzia, a także pompkę ręczną, umożliwiające naprawę nagłych usterek rowerowych. Jak tłumaczy sieć, miłośnicy rowerów sami wybiorą dokładne lokalizacje najbliższych stacji poprzez głosowanie online na stronie krecinaszzielonytransport.pl, które potrwa do 6 sierpnia.

Organizator konkursu zaznacza, że wybór zgłaszanego miejsca trzeba będzie uzasadnić. Głosujący na wybraną przez siebie Żabkę będą mieć możliwość wygrania jednej z nagród – roweru miejskiego lub butelki z filtrem Dafi.

Stacje, wyposażone w specjalny stojak, zestaw narzędzi oraz pompkę z adapterem na wszystkie zawory rowerowe, zostały wyprodukowane przez firmę IBOMBO. Skanując kod QR, który znajduje się na froncie stacji, rowerzyści otrzymają dostęp do publikacji internetowych zawierających instrukcje dotyczące napraw podstawowych uszkodzeń.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
akcja
stacja
  • Paweł Turek – 25.07.2019

    Po naprawieniu roweru zapraszamy na zakupy do żabki xD

  • Michał Czapla – 25.07.2019

    Jak to na żabki przystało, minuta używania klucza- 50zł xD

  • Kalciuch Eniowicz – 25.07.2019

    Przy zakupie (nazwa produktu) naprawa roweru gratis!

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.