TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Zadaszone wiaty dla rowerów w Tczewie
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 06.11.2018 20:26:51
Zadaszone wiaty dla rowerów w Tczewie

W Tczewie pojawią się nowe zadaszone wiaty dla rowerów. Nowa infrastruktura ma pomieścić 30 jednośladów przy dworcu PKP.

W Tczewie pojawią się nowe zadaszone wiaty dla rowerów. Nowa infrastruktura ma pomieścić 30 jednośladów przy dworcu PKP.

Nowa rowerowa inwestycja, czyli zakup i montaż dwóch wiat rowerowych ze stojakami, wyniosła niecałe 60 tys. zł. Po inwestycji na górnej płycie dworca PKP będzie dostępnych 69 stojaków rowerowych.

Do obecnych 39 stojaków rowerowych dołączą kolejne dwie zadaszone wiaty rowerowe na łącznie 30 stojaków rowerowych.

- W Tczewie coraz więcej osób porusza się na rowerze, widzimy to zarówno po danych z liczników rowerowych, jak i po wykorzystaniu stojaków rowerowych na węźle transportowym. Mieszkańcy wybierają rower już nie tylko latem, ale coraz częściej zaczynają jeździć wczesną wiosną, aż do późnej jesieni. Są też tacy co poruszają się rowerem cały rok zgodnie z podejściem "nie ma złej pogody na rower, jest tylko niewłaściwy ubiór" - mowi Mirosław Pobłocki, prezydent Tczewa.
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Tczew
stojaki rowerowe
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.