TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Zgłoś porzucone Veturilo korzystając z aplikacji "Zgłoś rower"
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 24.08.2019 10:45:14
Zdj. Z archiwum Nextbike Polska

Jeśli widzisz porzucony Veturilo, możesz skorzystać z dedykowanej aplikacji i zgłosić rower do operatora systemu. Aplikację można pobrać pod adresem www.zglosrower.pl.

Jeśli widzisz porzucony Veturilo, możesz skorzystać z dedykowanej aplikacji i zgłosić rower do operatora systemu. Aplikację można pobrać pod adresem www.zglosrower.pl.

To osoba zgłaszająca decyduje czy chce pozostać anonimowa, czy też pozostawi kontakt do siebie. Osobom, które wybiorą drugi wariant i zostawią swój numer telefonu, po odebraniu roweru, konto zostanie doładowane kwotą 5 zł. Dodatkowo nie jest konieczne podawanie adresu, gdzie znajduje się rower. Wystarczy skorzystać z opcji "Moja lokalizacja", która automatycznie zapisze współrzędne porzuconego roweru – informuje warszawski ZDM.

Widzimy, że wprowadzane przez nas sukcesywnie działania przeciwdziałające wandalizmom przynoszą bardzo dobre rezultaty. Przekłada się to na stopniową eliminację nadużyć w korzystaniu z rowerów. Zaczęliśmy od Warszawy i będziemy rozszerzać akcję na całą Polskę – powiedział Łukasz Dubieniecki dyrektor ds. Operacji i Utrzymania w Nextbike Polska.

Blisko 5 tys. blokad użytkowników Veturilo

Od początku czerwca zostało założonych 4750 blokad kont użytkowników systemu Veturilo w związku z nieprzestrzeganiem przez nich zapisów obowiązującego regulaminu. Niektórzy użytkownicy mają założone długotrwałe blokady kont.

Wszystkim nam zależy na dbaniu i pilnowaniu jakości publicznej własności. Rowery są dla wszystkich. Dlatego uruchomiliśmy specjalne patrole – codziennie zatrzymujemy osoby nielegalnie korzystające z rowerów. Dodatkowo dwie osoby zatrzymaliśmy na rowerach skradzionych – dodał Łukasz Dubieniecki. Konto może być zablokowane za pozostawienie roweru bez zabezpieczenia lub nieprawidłowy zwrot na stacji.

Na początku czerwca kontrolerzy terenowi Nextbike ujęli na gorącym uczynku sprawców zniszczeń warszawskich stacji elektrycznych. Zatrzymanym postawiono zarzuty. Także tuż przed wakacjami Nextbike odzyskał dwa rowery elektryczne skradzione w maju-czerwcu warte kilkanaście tysięcy złotych.

https://www.zglosrower.pl/


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Warszawa
rower miejski
Nextbike
  • Igor Należniak – 24.08.2019

    W Krakowie przynajmniej jeden widziałem :p

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.