TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Zielona Góra dokłada i wybiera rowery Nextbike
InfoBike.pl - Opublikowano: 15.04.2018 17:02:02
Zielona Góra dokłada i wybiera rowery Nextbike

13 kwietnia Zielona Góra wybrała ofertę Nextbike Polska jako najkorzystniejszą w przetargu na system 360 rowerów miejskich. W postępowaniu wpłynęła tylko jedna oferta.

13 kwietnia Zielona Góra wybrałaofertę Nextbike Polska jako najkorzystniejszą w przetargu na system 360 rowerów miejskich. W postępowaniu wpłynęła tylko jedna oferta.

Tym samym oferta Nextbike Polska - mimo, że znacznie przewyższająca budżet (aż o 1 595 880 PLN brutto) - została wybrana jako najkorzystniejsza w postępowaniu przetargowym, którego przedmiotem jest uruchomienie i zarządzanie Zielonogórskim Rowerem Miejskim.

Cena zaoferowana za realizację zamówienia wynosiła 5 490 720 PLN brutto, a kwota przeznaczona przez zamawiającego na sfinansowanie zamówienia to 3 894 840 PLN brutto.

Zamówienie obejmuje dostarczenie i obsługę 360 rowerów w okresie od 120 dni od zawarcia umowy do 30 listopada 2021 roku. Liczba zapasowych rowerów to 36.

Zielonogórskie zwycięstwo umacnia pozycję Nextbike Polska jako lidera rynku miejskich systemów rowerowych w Polsce (80% udziału w rynku). Spółka jest operatorem systemów rowerów miejskich w kilkudziesięciu miastach i miejscowościach w Polsce, m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Łodzi. Spółka jest notowana na rynku NewConnect od sierpnia 2017 r.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
rower miejski
Nextbike
Zielona Góra
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.