TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Znakowanie rowerów w Toruniu
INFOBIKE - Opublikowano: 15.03.2017 19:24:10
Znakowanie rowerów w Toruniu

Toruńscy policjanci zapraszają wszystkich chętnych do zarejestrowania swojego roweru w policyjnym systemie. Tegoroczna edycja akcji rusza już na początku kwietnia.

Toruńscy policjanci zapraszają wszystkich chętnych do zarejestrowania swojego roweru w policyjnym systemie. Tegoroczna edycja akcji rusza już na początku kwietnia.

Wydział Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Toruniu zachęca wszystkich mieszkańców Torunia i powiatu Toruńskiego do zarejestrowania swojego roweru w specjalnym policyjnym systemie.

Oznakuj rower ? poznaj swojego dzielnicowego

Program profilaktyczny "Oznakuj rower ? poznaj swojego dzielnicowego" realizowany jest na terenie całego województwa kujawsko - pomorskiego. Aby z niego skorzystać należy zgłosić się wraz ze swoim jednośladem do jednego z komisariatów, policjanci wygrawerują na stałe na ramie roweru specjalny numer, który następnie wraz z opisem cech charakterystycznych roweru zostanie wprowadzony do systemu. Znakowanie rowerów będzie odbywać się także podczas niektórych imprez z udziałem policjantów. W przypadku kradzieży rower będzie można łatwiej zidentyfikować ? informuje Komenda Miejska Policji w Toruniu.

Do dokonania rejestracji konieczne jest okazanie dokumentu tożsamości i dowodu zakupu/własności roweru. Osoby niepełnoletnie zapraszamy z rodzicami. 

Harmonogram znakowania rowerów kwiecień - wrzesień 2017
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Toruń
Policja
znakowanie rowerów
bezpieczeństwo
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.