TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Znakowanie rowerów w Toruniu
INFOBIKE - Opublikowano: 15.03.2017 19:24:10
Znakowanie rowerów w Toruniu

Toruńscy policjanci zapraszają wszystkich chętnych do zarejestrowania swojego roweru w policyjnym systemie. Tegoroczna edycja akcji rusza już na początku kwietnia.

Wydział Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Toruniu zachęca wszystkich mieszkańców Torunia i powiatu Toruńskiego do zarejestrowania swojego roweru w specjalnym policyjnym systemie.

Oznakuj rower ? poznaj swojego dzielnicowego

Program profilaktyczny "Oznakuj rower ? poznaj swojego dzielnicowego" realizowany jest na terenie całego województwa kujawsko - pomorskiego. Aby z niego skorzystać należy zgłosić się wraz ze swoim jednośladem do jednego z komisariatów, policjanci wygrawerują na stałe na ramie roweru specjalny numer, który następnie wraz z opisem cech charakterystycznych roweru zostanie wprowadzony do systemu. Znakowanie rowerów będzie odbywać się także podczas niektórych imprez z udziałem policjantów. W przypadku kradzieży rower będzie można łatwiej zidentyfikować ? informuje Komenda Miejska Policji w Toruniu.

Do dokonania rejestracji konieczne jest okazanie dokumentu tożsamości i dowodu zakupu/własności roweru. Osoby niepełnoletnie zapraszamy z rodzicami. 

Harmonogram znakowania rowerów kwiecień - wrzesień 2017
Sprawdź też:
Toruń
Policja
znakowanie rowerów
bezpieczeństwo

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.