TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Związkowa walka w MZK Toruń
RADIO PIK - Opublikowano: 06.07.2018 13:41:21

4 lipca miała miejsce konferencja prasowa dt. sytuacji w toruńskim MZK

Jak informuje Radio PIK - 4 lipca miała miejsce konferencja prasowa dt. sytuacji w toruńskim MZK.

Po doniesieniach medialnych na temat zwolnienia jednego z pracowników za działalność związkową, złych warunków pracy i przestarzałego sprzętu w toruńskim MZK, głos zabrał zarząd spółki.

W trakcie j konferencji prasowej zarząd toruńskiego MZK odpierał zarzuty podkreślając m.in. że od lipca br. pracownicy spółki otrzymali podwyżki, a na jesieni w MZK pojawi się 35 nowoczesnych autobusów.

Prezes Zbigniew Wyszogrodzki odniósł się również do kwestii zwolnionego pracownika. Prezes zakładowej "Solidarności" zdementował również informację o możliwym strajku w toruńskim MZK.WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
kierowca
związek
MZK Toruń
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.