TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Zwiedzaj Kraków na rowerze
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 01.08.2018 10:04:16
Zdj. Bogusław Świerzowski / krakow.pl

Chcesz zwiedzać Kraków i lubisz jeździć na rowerze? Weź udział w cyklu wycieczek rowerowych po Krakowie z przewodnikiem. Organizatorem wycieczek jest Wydział Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Krakowa.

Chcesz zwiedzać Kraków i lubisz jeździć na rowerze? Weź udział w cyklu wycieczek rowerowych po Krakowie z przewodnikiem. Organizatorem wycieczek jest Wydział Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Krakowa.

Sierpniowe wycieczki, które odbędą się 12, 19 i 26 sierpnia, pozwolą poznać Kraków z nietypowej strony.

  • 12 sierpnia: "Nowa Huta" (zbiórka przed Nowohuckim Centrum Kultury), zgłoszenia do 10 sierpnia, do godz. 13.
  • 19 sierpnia: "Quadropolis, czyli Kleparz, Kraków, Kazimierz, Podgórze z kopcem Kraka" (zbiórka przed budynkiem magistratu na placu Wszystkich Świętych), zgłoszenia do 17 sierpnia, do godz. 13.
  • 26 sierpnia: "Osobliwości Krakowa" (zbiórka przed budynkiem magistratu na placu Wszystkich Świętych), zgłoszenia do 24 sierpnia, do godz. 13.

Każda z wycieczek odbędzie się w dwóch turach – o godz. 10.00 i 14.00 i potrwa ok. 2,5-3 godzin. Zaplanowane trasy są łatwe, wiodą w większości po płaskim terenie i w znacznym stopniu korzystają z infrastruktury rowerowej – informuje oficjalna strona internetowa Krakowa.

Zapisy
Liczba miejsc na pojedynczą wycieczkę jest, ze względów organizacyjnych, limitowana a o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń. 
Potwierdzeniem udziału w wycieczce jest informacja zwrotna ze strony przedstawiciela organizatora, którym jest Wydział Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Krakowa. Zgłoszenie i udział w wycieczce jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Można je nadsyłać na adres e-mail: joanna.majdecka@um.krakow.pl lub dzwoniąc na numery telefonów: 12 616 87 7012 616 87 48, 12 616 87 80. Prosimy o dopisek "WYCIECZKA Jura" w tytule e-maila i wskazanie konkretnego terminu wycieczki i godziny. Prosimy także o podanie numeru telefonu na potrzeby dalszego kontaktu w sprawie wycieczki.
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Kraków
zwiedzanie
turystyka rowerowa
Wydział Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Krakowa
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.